ÜST REKLAM

logo

reklam

ANNE DÖNMEZ, YAŞAMA VEDA ETTİ

Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez, annesi Nazime Dönmez’i kaybetmenin acısını yaşadı.

Cemil Dönmez’in eşi, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın Halası, Deniz Mahallesi Muhtarı Edip Can’ın kayın validesi Nazime Dönmez 83 yaşında yaşama veda etti.

Samandağ Hz. Hızır Makamının karşısındaki evden kaldırılan 10 çocuk Annesi Dönmez’e son vedasında ailesi, yakınları, sevenleri, İlçe Kaymakamı Murat Kütük,  Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Samandağ Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Fatih Bildik, Hatay Vergi Mahkemesi Başkanı Ufuk Sunaoğlu, Hatay Ağır Ceza Mahkeme Başkanları, Samandağ Adliyesi Hakim ve Savcıları, Hatay Barosuna bağlı il genelinden avukatlar,  geçmiş dönem Milletvekillerinden Fuat Çay, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda kişi katıldı.

Çevresinde sevilen sayılan ve takdir edilen bir kişi ola Dönmez, gözyaşları arasında Çiğdede Asri Mezarlığı’na defnedildi.

Samandağ Ayna Gazetesi Ailesi olarak merhumeye Allah’tan Rahmet, Baro Başkanı Av. Dönmez’e ve Merhumenin diğer aile fertlerine sabırlar dileriz.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?