ANKARA’DA SAMANDAĞ RÜZGARI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ANKARA’DA SAMANDAĞ RÜZGARI

Bu haber 26 Mart 2022 - 10:45 'de eklendi ve 582 kez görüntülendi.

Başkent’te Hatay Turizm Ve Gastronomi Günleri Başladı, 29 Marta kadar sürecek…

Hatay’ın tanıtımına katkı sunmak amacıyla barış, hoşgörü ve kardeşlik şehri Hatay’ın tarihi, turistik yerleri, kültürel zenginlikleri ve eşsiz mutfak lezzetlerinin sergilendiği “Başkentte Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri” başladı.

25 – 29 Mart tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Alanında Gastronomi şehri olan Hatay’ın turistik yerleri ve eşsiz lezzetlerinin tanıtılacağı Başkent’ te Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri’nde ilçemizi tanıtmak amacıyla Samandağ Kadın Girişimi Kooperatifimizde emekçi kadınlarımız tarafından üretilen ürünlerin de yer aldığı Samandağ Belediyesi standı Fuarda yerini aldı.

Fuarın birinci gününde Samandağ Belediyesi standı yoğun ilgi gördü.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, “Başkent’ te Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri bugün itibari ile başladı. 29 Mart tarihine kadar sürecek etkinliğe Belediyemiz ve Samandağ Belediyesi Kadın Kooperatifi temsilcileri ile birlikte katılım sağladık.

Belediye standımızı ziyaret eden Sayın Valimiz Rahmi Doğan, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin, Hatay Milletvekillerimiz Sayın Serkan Topal, Sayın, Suzan Şahin, Sayın İsmet Tokdemir, Sayın Hüseyin Yayman, Sayın Hacı Bayram Türkoğlu, Sayın Abdülkadir Özel, Sayın Sabahat Özgürsoy Çelik ve Hatay İlçe Belediye Başkanları’na teşekkür ediyorum.

Kültürün ve Hoşgörünün kenti Hatay’ımıza yakışır bir etkinlik geçiriyoruz. 29 Marta kadar tüm Ankara’lıları ve Ankara’da yaşayan Samandağlı vatandaşlarımızı standımıza bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Haber   : Ümit Dadük Sağaltıcı

Foto     : Haber Merkezi