ÜST REKLAM

logo

reklam

“AN İTİBARİ İLE CANI ÇEKİPTE PARASI OLMAYAN YİYEBİLİR”

Levent Usta’dan, ‘Böyle insanlar kaldı mı’ dedirtecek cinsten not…

Bazen öyle tatlı anlar yaşanır ki “Böyle insanlar kalmış mı?” dedirtir insana. Keşke bu anları her zaman yaşasak dedirtir. Biz de bu minik mutlulukları yaşatan insanlara teşekkürü borç biliriz.

İlçemizde 33 yıldır mesleğini icra eden Çöğürü Mahallesi sakini Levent Bolat, dükkanının camına “An itibari ile canı çekip te parası olmayan yiyebilir” yazısını yapıştırarak duyarlılık örneği sergiledi. 

  

Vatandaşların hayır duasını alan, gönlü cebinden zengin Levent Usta, bu memlekette böyle insanlar kaldı mı dedirtti.

‘Ben bu işi 33 senedir icra ediyorum’ Levent Usta, 12 yaşından beri halkla iç içe olduğunu belirterek, vatandaşlarımızın en çok klasik müşebbek (züngül) yemeyi tercih ettiğini dile getirdi. Daha evvel Abdullah Cömert Alanında açlık grevine giden Sinan Okur yanı sıra açığa alınan eğitim emekçilerinin mücadelesine destek olan halkçı kimliği ile tanınan Levent Usta, “gelen her müşteri işletmemizden mutlu ayrılıyor. Ben işimi severek, aşk ile yapıyorum. Halkımıza hizmet etmekten çok mutlu oluyorum” dedi.

İlçemizde Atatürk Mahallesi İnönü Caddesi (eski vergi dairesi karşısı) adresinde ilçe ile ilgili çektiği kısa kısa videolarla da halkın ilgisini çeken Levent Usta, “bir tatlının yapımı 40 dakika sürüyor. 13 lirayla 30 lira arası fiyatlarımız mevcut. Tana ile de satışımız var” dedi.

  

“An itibari ile canı çekip te parası olmayan yiyebilir” yazısını özellikle buradan geçen öğrencilerimiz için atım. Çocuklarımız için tatlı vazgeçilmez bir tat”dedi.

İlçeye ve halkına duyduğu sevgiyi anlatan Levent Usta, ‘bizleri tercih eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
2902 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?