ÜST REKLAM

logo

reklam

AMAÇ: MUTLU BİR GÜN

 

İlçemizde faaliyet gösteren Okyanus Çocuk Eğlence Merkezi, ilçemizde farklı bir projeye imza attı. İlçemizde kırsal mahallelerdeki dar gelirli öğrencilerinde eğlenebilmelerini öngören projeye 5 okul cevap vermiş. İşletme yetkilileri ile yaptığımız görüşmede, proje üzerine konuştuk. Projeye cevep veren okullarımızdan Koyunoğlu anaokulu öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.3 anaokulu Öğretmeni ve yaklaşık 40 öğrencinin katılım gösterdiği Okyanus Çocuk Eğlence Merkezi’nde bazı öğrenci velileri de hazır bulundu.

Koyunoğlu anaokulu Ana sınıf Öğretmenleri Şengül Aydın, Derya Gümüş ve Meltem Abacı, Okyanus Çocuk Eğlence Merkezi Yetkililerine gerçekleştirdikleri proje için teşekkür ettiler.

Öğretmenler, ‘ Okyanus Çocuk Eğlence Merkezi Yetkilileri bir paket program ile servis teminini kendileri gerçekleştirerek çocuklarımızın burada eğlenceli saatler geçirmelerine vesile oldular. Çocuklarla beraber bizler de eğlendik. İçeri girdiğimizden bu yana her şeyimizle ilgilendiler. Çocuklarımızın nasıl eğlendiklerini siz görüyorsunuz. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dediler.

eğlenceyi çocukların ayağına götüremediklerini fakat çocukları Okyanus Çocuk Eğlence Merkezi’ne getirerek eğlendirmeyi hedefleyen işletme yetkilileri, “her gün farklı bir okulu ziyaret ederek merkezimizde misafir olmalarını sağlıyoruz. Orhanlı’ya kadar giderek Okyanus Çocuk Eğlence Merkezimizi tanıttık. Şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk yaşatıyor. Çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı. Bizim için onların gülümsemesini görmek bile ayrı bir sevinç. Burada bizimle eğlenceli bir gün geçirmek isteyen tüm çocukları ve velilerini merkezimize bekliyoruz ” ifadesinde bulundular.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?