Alışılmışın Dışında Bir Çay Bahçesi - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

Alışılmışın Dışında Bir Çay Bahçesi

Bu haber 25 Ekim 2019 - 8:36 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

ATATÜRK ÇAY BAHÇESİ

İlçemizde alışılmışın dışında bir çay bahçesi hizmet veriyor. Kısa bir süre önce birinci yaşını tamamlayan Çay Bahçesi çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz bir mesken. Adından da anlaşılacağı üzere Atatürk’ün evi gibi bir bahçe olan mekana il girişte ulu önderin fotoğrafları selamlıyor sizi.

Sigara, alkol ve nargile kullanımının yasak olduğu Şükrü Kanatlı Mahallesi 88. Sokak No: 10 Şaban Kahil Sürmeli Orta Okulu Yanında hizmet veren Atatürk Çay Bahçesi, şehrin gürültüsünden uzak ama bir o kadar da şehirle iç içe bir mekan. 

‘Biz mekanımızda önce güler yüzlü olmayı, lezzetli yemekler sunmayı ve keyifli bir ortam yaratmayı hedefledik’ diyen işletme sahibi Segin Güney Erol, kalbinde taşıdığı Atatürk sevdasını çay bahçesinde yaşatmış.  
Her türlü fast food çeşitleri, çorba, mantı, içli köfte ve ev yapımı hamur çeşitleri ile bu yola çıkan işletme hem hafif hem de anne eli değmiş gibi lezzetli bir şey atıştırmak isteyenlerin yeni adresi olma yolunda.

Sabah kahvaltısı da verilen mekan doğum günleri, veda yemekleri, gün programlarına da ev sahipliği yapıyor.

‘Yepyeni hizmet anlayışı’ sloganı ile çay bahçesi sektöründe ayrı bir renk katan işletme yetkilisi “aslında alışılmışın dışında farklı bir çay bahçesi olarak hizmet vermek üzerine yola çıktık. Olur da merkezde ek bir şube açarsak amaca daha çok hizmet edeceğiz. Özel günlerinizin siparişleri içinde bize ulaşabilirsiniz iletişim için 0539 898 25 30 nolu telefona ulaşabilirsiniz” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı