ALİ İSMAİL, ANMASI İLÇEMİZDE « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ALİ İSMAİL, ANMASI İLÇEMİZDE

Bu haber 15 Mart 2017 - 9:07 'de eklendi ve 270 kez görüntülendi.

 

,Ali İsmail Korkmaz’ın ailesi tarafından, onun düşlerini devam ettirmek için kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Ali İsmail’i doğum gününde, 18 Mart 2017 Cumartesi günü Samandağ’da anacak. Anmada Aylin Aslım, Fırat Tanış, Teoman Kumbaracıbaşı’nın yanı sıra ALİKEV Müzik Topluluğu’nu oluşturan gençler de sahne alacak. Etkinlikte, gelenekselleşen Ali İsmail Korkmaz Ödülü de sahibini bulacak.

Ali İsmail’in “Düşlerindeki Özgür Dünya” için yola çıkan ALİKEV, Ali İsmail’in doğum gününde bir kez daha onun düşleri ve umutlarıyla, umuda kucak açanları bir araya getiriyor.

Ali İsmail’in düşlerini ve umutlarını her yere taşımayı amaçlayan ALİKEV tarafından her yıl doğum gününde gerçekleştirilen anma, bu yıl ilk kez Samandağ’da gerçekleşecek.

Ali İsmail Korkmaz Ödülü sahibini bulacak

Ali İsmail Korkmaz Ödülü, her yıl bir sanat dalında ve gençlere yönelik olarak gerçekleştirilen yarışma sonucunda Ali İsmail’in doğum gününde veriliyor. Ali İsmail Korkmaz Ödülü, bu yıl özgürlük teması ve illüstrasyon dalında yapılan yarışmaya katılan sanatçılar arasından sahibini bulacak.

Ödül törenin ardından Teoman Kumbaracıbaşı, Aylin Aslım ve Fırat Tanış’ın yanı sıra ALİKEV’deki birbirinden yetenekli genç arkadaşlarımızdan oluşan ALİKEV Müzik Topluluğu sahnede yerlerini alacaklar.

Ayrıca 18 Mart Cumartesi ve 19 Mart Pazar gününü kapsayan hafta sonu boyunca ALİKEV, Samandağ Belediyesi Deniz Hızır Alanı, Defne Gençlik Merkezi ve Ekici’de bulunan Ali İsmail’in evinin önünde atölye çalışmaları ve söyleşilerle gençleri ve çocukları yalnız bırakmıyor. ALİKEV tarafından gerçekleştirilecek etkinliklere katılım ücretsiz.

Anma Gecesi:

Tarih: 18 Mart Cumartesi Saat: 20.00  Yer: Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonu Etkinlikler: 18 Mart Cumartesi- ALİKEV 13.00 Söyleşi – Sosyal Sorumluluk ve Sportif Yaşam Önder Yılman ( ALİKEV Sportif Bağış Kampanyaları Koçu)  18 Mart Cumartesi- SAMANDAĞ- Deniz Hızır Alanı 11.00 Drama- Hamit Demir – 12.30 Ebru Atölyesi Ezgi Caymaz 14.00 Kukla Atölyesi – Adem Dağlar 15.30 Kil İşleri Atölyesi – Cem Atmaca 19 Mart Pazar- ALİKEV  14.00 Öykü Atölyesi- Semih Çelenk (13-18 Yaş Arası) 19 Mart Pazar- Defne Belediyesi Gençlik Merkezi- Harbiye 11.00 Kil İşleri Atölyesi- Cem Atmaca 12.30 Drama- Hamit Demir – Seher Duygu Dinç 14.30 Ebru Atölyesi Ezgi Caymaz 16.00 Kukla Atölyesi Adem Dağlar 19 Mart Pazar EKİNCİ MAHALLESİ- Ali İsmail’in Evinin Önü 11.00 Ebru Atölyesi – Ezgi Caymaz 12.30 Kukla Atölyesi – Adem Dağlar- Şafak Dağarslan 14.30 Kil İşleri Atölyesi – Cem Atmaca 16.00 Drama – Hamit Demir- Seher Duygu Dinç

 Haber:NAZLI HÜZMELİ

Foto:Haber merkezi