ÜST REKLAM

logo

reklam

ALİ İÇİN KOŞALIM MI?

Gezi sürecinin acı adreslerinden biri olan Ali İsmail Korkmaz adına kurulan Alikev’in ‘yarım kalan düşler’ başlığında başlattığı çalışmalar aralıksız olarak dürüyor. Bu çabayı en fazla omuzlayanlardan biri olan, Anne Emel Korkmaz, yaklaşan İstanbul Maratonu’na işaret ettiği son açıklamasında, “Merhaba Aliş’imin mirası ALİKEV’in dostları, dostlarımız… ALİKEV olarak, bu yılki İstanbul Maratonu sonrasında, 4 yıllık burs desteği sağladığımız öğrenci sayısını en az 100’e çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Emel Korkmaz, konuya ilişkin kısa açıklamasına şöyle devam etti: “gelin, tüm ALİKEV ailesi olarak, bir bayram sabahıymışçasına İstanbul Maratonu’nda, 12 Kasım’da buluşalım. El ele, kol kola yürüyelim, koşalım. Hem herkese Ali İsmail’in düşlerini anlatalım hem de her birimizin kampanyalarından toplanacak bağışlarla ülkemizin aydınlık yüzlü genç nesillerinin eğitim hayatlarına birer ışık olalım.

İstanbul Maratonu’nda bizimle birlikte olmak için nasıl kayıt yaptırabileceğinizi ve nasıl bağış kampanyası düzenleyebileceğinizi – kosu.alikev.org – adresine girerek öğrenebilirsiniz. Her birinizi ayrı ayrı kucaklıyor, sevgilerimi iletiyorum. Sizleri seviyorum. Emel Anneniz…”

Haber: Ümit Sağaltıcı/ Foto: Haber Merkezi

Share
555 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?