ÜST REKLAM

logo

reklam

“ALGI OPERASYONUNA KANMAYIN!”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde bir nefer gibi çalışan Mehmet Kamacı, ilçe halkına seslendi. Kamacı, hafta sonunda Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığı ödül haberinin yayılmasını algı operasyonu olarak değerlendirdi.

Kamacı açıklamasında, “Açık ve net bir bilgidir.

Sodem 2014 yılında CHP’li belediye başkanlarının kurduğu bir dernektir. Bu derneğin amacı CHP’li Belediye Başkanlarının yurtdışındaki çalışmaları halk adına hizmete dönüştürme projesi idi. Ancak bu dernek daha sonra amacından sıyrılıp tamamen belediye başkanı pazarlama derneği olarak faaliyette bulunmaya başlamış rant alanı olarak kullanılmıştır.

Bu derneğin Başkanı şimdi ki Seferihisar Belediye başkanıdır. Seferihisar belediye başkanı da Yıldırım’ın Kaya’yı ikiye bölebilecek bir güce sahip olduğunu sanıp onun direktifleri ile hareket etmeye karar kılmıştır. Seferihisar Belediye Başkanı da bir derneği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için de bir pazarlama derneği olarak kullanmaya başlamış ve etrafına bu pazarlamadan iyi anlayan belediye başkanlarını da toplamayı başarmıştır.

Sevgili Samandağ halkı bu ödül için bu derneğe bedeli nakden ahzolunan bir bağış yapılmış olup bu ödül tamamen safsatadan ibarettir.

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, bu derneğin düzenlediği yemeğe katılırken hiçbir şekilde bu ödül safsatasından bihaberdir. Hatta bu ödül meselesi kendisine danışılmadan yapıldığından dolayı da yemeğe bile katılım göstermemiş ve oradan ayrılmıştır. Bu aşamada bu ödül töreninin ayrıştırıcı bir amaç taşıdığını net olarak beyan etmiştir. Anlayacağınız akıl küpleri Samandağ halkının cebinden çıkan paraları kendi amaçları uğruna fütursuzca harcamaya devam etmekte olup yine de başarılı olamamaktadır.

Tüm Samandağ halkının algı operasyonu ile kaldırılmaması adına bu paylaşım zaruriyet doğurmuştur. Saygılarımla” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?