ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Mayıs 2017

AKDENİZ İLKOKULUNDA COŞKULU KERMES

 

 

Akdeniz İlkokulu dün kermese ev sahipliği yaptı. Okul binasından bahçeye taşarak ortamı  şenlendiren kermese velilerde yoğun ilgi gösterdi.

Anasınıfı öğretmenleri, Derya Şahinoğulları, Canan Rencüzoğulları, Esra Duran, Neriman Miçooğulları, Sevilay Miçooğulları, Sihem Eryılmaz Çınar’ın hazırladığı serginin açılışı büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşti. Açılışta konuşan okul müdürü Sedat Doğan emeği geçen herkese teşekkür etti. Geleneksel olarak 3 yıldır yapılan sergi ve kermesin her sene daha da genişleterek yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini belirten konuşmasında Müdür Doğan, kermeste yardım eden, bağış yapan bütün okul aile birliğine, okul-aile birliğine, Akdeniz ilkokul velilerine herkese teşekkür etti.

Kermeste, veliler elleriyle börek yaptı, ev yapımı turşular, zeytin ve daha birçok şey satılarak okula katkı sağlandı.

Kermese katılan veliler, “bizler okulumuza katkıda bulunmak, okul eksikliklerimizi gidermek için destek olmaya karar verdik ve düzenlenen kermeste gönüllü olduk. Kermesimize tüm velilerimiz karınca kararınca katkıda bulundu. Kermesimizde yiyecek ve içecek çeşitlerimiz mevcut. Bu kermesten elde edeceğimiz gelir ile okulumuzun eksikliklerini giderilecek. Bizlere bu kermeste okulumuza katkı sunma şansı verdikleri için okul yönetimimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz” dediler.

 

 Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
868 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?