AK Parti Hatay İl Başkanlığı’ndan, Kan Ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası YELOĞLU; “AK Parti OLARAK TÜRK KIZILAY’ININ HER ZAMAN YANINDAYIZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

AK Parti Hatay İl Başkanlığı’ndan, Kan Ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası YELOĞLU; “AK Parti OLARAK TÜRK KIZILAY’ININ HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Bu haber 10 Haziran 2020 - 11:28 'de eklendi ve 390 kez görüntülendi.

8 Haziran Pazartesi günü İl Başkanlığı binasında gerçekleşen etkinlikte partililer ve pek çok vatandaş kan bağışında bulundu.

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu öncülüğünde başlatılan kan bağışı etkinliğine AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Alkaya, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen ve tüm AK Parti teşkilatı katılım gösterdi. Etkinlikte konuşan Başkan Yeloğlu, Kızılay’ın yaptığı çalışmaların önemine değindi. Yeloğlu, “Kızılay her zaman Türkiye’nin ve dünyanın kara gün dostu olmuştur. Yurt içinde ve dışında yaşanılan her türlü zorlu süreçte en ön saflarda yer alarak vatandaşların yaralarını sarmıştır. Bizler de AK Parti olarak Türk Kızılay’ının her zaman yanındayız” dedi.

Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte partililerin yanı sıra vatandaşlar da gün boyunca il başkanlığı binasına gelerek kan ve kök hücre bağışında bulundular.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı