logo

reklam
28 Ağustos 2017

AK PARTİ 6. KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

 

Adalet ve Kalkınma partisi Samandağ İlçe Teşkilatı 6. Kongresi Hafta sonunda Samandağ Kültür Merkezinde gerçekleşti. Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Naci Bostancı, Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Hatay Millet Vekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Hacıbayram Türkoğlu, Reyhanlı, Hassa, Payas Belediye Başkanları Kadın kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç,  Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, AK Parti Merkez İlçeBaşkanı Emrullah Gülen, partililer ve  vatandaşların katılımının yoğun katılımla gerçekleşti. tek liste ile gidilen kongrede Ak Parti İlçe Başkanı Selaheddin Yeter güven tazeledi.

Samandağ’ında oy potansiyelimizi arttıracağız…

İlçe Başkanı Yeter katılımcılara yaptığı hitap konuşmasında; “Adalet ve Kalkınma Partimizin Samandağ İlçe teşkilatımızın 6. Kongresinin partimiz, ülkemiz, milletimiz demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum. İçinde bulunduğumuz ay olan Ağustos ayı asil milletimizin zaferlerle süslendirdiği aydır. Türk tarihinin dönüm noktasında kazanılan ve Türkiye Cumhuriyetinin temellerini sağlamlaştıran Büyük Zaferin yıl dönümünü gururla kutlamanın heyecanı içinde kongremizi yapmaktayız.

Adalet ve Kalkınma Partimizin Samandağ ilçe teşkilatımızın daha önceki dönemlerinde aktif olarak görev yapmış ve bize destek veren gönüldaşlarımıza ayrıca teşekkürü borç biliriz.

Samandağ Ak Parti ilçe Başkanı olarak Samandağ’ına hizmet etmenin gururunu teşkilatımla birlikte yaşıyoruz. Samandağ’ına yatırımların gelmesine öncülük eden Sayın Vekillerimize, Partimizin il teşkilatına, yönetimim adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte şimdiden katkılarını ve desteklerini bizden esirgememelerini istiyoruz.

Projesi tamamlanan veya inşaat aşamasında olan Yeni Hastane binası, Adliye, Müftülük, Hükümet Konağı binaları ile Çevre ve  Antakya-Samandağ yolu süreçlerini takip etmekteyiz.

2002-2017 yılları arasında ilçemizde 35 okul 574 derslik yapılmıştır. 2017-2018 yılları için ilçemizde 15 okul 120 derslik planlanmış ve ihaleleri yapılmıştır. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında ilçemiz Milli eğitimde en çok yatırımı alan ilçemiz olmuştur. Bundan sonra da Samandağ’ına gelecek olan yatırımların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Samandağ’ında Ak Parti ilçe teşkilatı olarak daha özverili çalışarak tüm Samandağ Halkına ulaşarak 2019 seçimlerinde Samandağ’ında oy potansiyelimizi arttıracağız.

Milletin dilini kullanmayanlar, millete aynı istikamete bakmayanlar, milletin kutsallarına saldıranlar AK Parti’yle sandıkta başa çıkmadılar şimdi başka yollarla, başka çirkin usullerle AK Parti’yi yıpratmaya çalışıyorlar. Medeniyet anlayışımızın temelinde insan vardır, demokrasi vardır. Herkesin adaleti, güveni, huzuru ve barışı sonuna kadar yaşayabildiği, darbelerin, cuntaların, mafyaların olmadığı, haksızlıkların bir daha yaşanmayacağı bir ülke için gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken hepinizi tekrar sevgiyle, saygıyla selamlıyor Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam. Millet hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam” ifadelerine yer verdi.

Adalet Ve Kalkındırma Partisi Samandağ 6. Olağan Kongresi Yönetim Kurulu Ve İl delegeleri Asil ve yedek listesi şöyle sıralandı; Selaheddin Yeter, Ahmet Toysal, Cuma Güzelsağaltıcı, Emin Şirin, Ercan Dayaklı, Hasan Arslan , Hikmet Şahutoğlu, Harudun Kuş, İhsan Bolat, İlmittin Aslan, İlyas Yuvarlak, Kemal İpek, Mehmet Bekmez, Murat Kaya, Murat Dönmez, Naim Yılmaz, Niyazi Kahriman, Sultan Kahraman, Savaş Çiçek, Salih Dinler,  Sinan Tocan, Süleyman Aslan, Seyhan Duran, Tahir Düzel, Yılmaz Çevikkol

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTESİ: Ali Eker, Hanifi Kuş, Metin Çiçek, Kemal Tandır, Ali Sürmeli, Mehmet Sağ, Bedir Şah, İbrahim Küçükçay, Hilal Hüzmeli, Nevzat Kaya, Süleyman Eren, Soner Süt, Mikail Oğural

İL DELEGE ASİL ÜYE: Selaheddin Yeter,  Ahmet Toysal, Ercan Dayaklı, Mehmet Irmak, Özlem Meriç, Mehmet Kaya,  Selahattin Kalbur,  Hasan Kuş,  Hülya Balıkçı, Metin Canbolat

İL DELEGE YEDEK LİSTE: İrfan Dayaklı, İhsan Bolat, Ganim Beyazgül, Gülbahar Beyaz, Can Geçkil

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli

 

 

Share
584 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?