AHMET YETİŞEN, BAŞKAN VEKİLİ! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

AHMET YETİŞEN, BAŞKAN VEKİLİ!

Bu haber 24 Ağustos 2016 - 12:30 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi.

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Kurulu hafta sonunda Antalya’da yapıldı. Genel Başkanlığa Mevlüt Yeni seçilirken, HGC Başkanı Ahmet Yetişen de koltuğunu koruyarak Genel Başkan Yardımcısı oldu.

14088962_1429675360379832_1794235161_n

Genel Kurul’da; HGC Başkan Yardımcısı M.Hanifi Temizyürek ve HGC kurucu üyesi Bostan Yılmaz Türkiye Gazeteciler Konfederasyon Üst Kurul Delegesi oldu. Tek liste ile yapılan Genel Kurul’da mevcut Başkan Mevlüt Yeni, oybirliği ile yeniden Genel Başkan seçildi.

AGF’nin yeniden seçilen Genel Başkanı Mevlüt Yeni, Kongre’deki konuşmasında Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “15 Temmuz hain girişimi sonrasında, terör örgütleri FETÖ ve PKK’nın birlikte hareket ettikleri gün yüzüne çıktı. Bugün ülkemizde, intihar eylemleriyle Türkiye’yi karıştırmaya çalışıyorlar. Ama halkımız, 15 Temmuz’da olduğu gibi bu oyuna gelmeyecektir. Bizler de basın kuruluşları olarak, bunların hainliklerini her fırsatta yayın kuruluşlarımızda işleyerek, vatanın bütünlüğü ve demokrasimizin devamı için gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi.