ÜST REKLAM

logo

reklam
24 Şubat 2017

  AĞIR TONAJ GİRİŞLERİNE YENİ DÜZENLEME

 

İlçemizde önceki gün İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesinin ortak çalışması olan ağır tonajlı araçların şehir içindeki seyri ile ilgili yeni düzenleme açıklandı.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürü Önder Şimşek konu ile ilgili yerel basına verdiği bilgide, ilçemizde özellikle Hadim Sokak, Abacılar Sokak ve Cengiz Topel Caddesinde eski yön levhaları yerine yenileri takıldı.

Ayrıca ilçede ağır tonajlı araçların giriş, 07.00 ve 21.00 saatleri arasında şehir merkezine girişleri yasaklandı. Bu saatler arasında acil olarak şehir merkezinden geçmesi gereken araçlar İlçe emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliğine bilgi vermeli” dedi.

 

DR.ALAEDDİN CİLLİ İLKOKULU SATRANÇTA ŞAMPİYON OLDU

İlçemiz Okullarından Dr.Alaeddin Cilli İlkokulu, ilimizde düzenlenen Hatay Karma Satranç Turnuvasında şampiyon oldu.

4 sporcu ile turnuvaya katılan okul, şampiyonluk sevincini paylaşmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’yu ziyaret etti.

Hatay Karma Satranç Turnuvasında şampiyon olan okul takımını makamında kabul eden Kapo, öğrencilerin bu başarısından mutlu olduğunu belirtirken, gelen bu başarıdan ve ilçemizin adının duyurulmasından dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

Kapo, ayrıca eğitim öğretimin sadece ders çalışarak değil, sportif ve kültürel faaliyetlerde de bulunarak olabileceğini kaydetti.

Öte yandan öğretmenlerinin teşviki ile satranca başladıklarını kaydeden takım sporcuları Deniz Hasırcı, Defne Selçuk, Turab Efe Nar ve İlke Adal, kendilerine badminton spor aletleri hediye eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’ya hediye için teşekkür ettiler.

Kapo, son olarak ilerde Türkiye şampiyonluğu da beklediğini vurguladı.

Haber -foto:Nazlı hüzmeli

Share
959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?