ÜST REKLAM

logo

reklam
07 Kasım 2016

‘AFORİZMA GÜNLÜĞÜ’NÜ TANITTI’

av-mehmet-cumhur-karaali-2015-11-26

Av. Mehmet Cumhur Karaali’nin ilk kitabı ‘Aforizma Günlüğü’nün geliri hayır kurumlarına bağışlanacak!

‘AFORİZMA GÜNLÜĞÜ’NÜ TANITTI’

İlçemizde Avukatlık yapan, CHP Hatay Büyükşehir Meclis üyesi, CHP İl disiplin kurulu üyesi ve sekreteri olan Av. Mehmet Cumhur Karaali, derlemiş olduğu Aforizma Günlüğü adlı kitabının yakında satışa çıkma gibi bir sürecinin yaşanabileceğini ve kitabından bir gelir elde edilmesi halinde kitap gelirinin tamamının ihtiyaç sahibi kurumlara bağışlanacağını belirtti.

Kitabını varlıkları ile hayatını anlamlandıran eşi ve çocuklarına ithaf eden Karaali’nin kitabının içeriği; “bu kitap düşünürlerin aforizmalarının tarafımca derlenmesinden oluşmaktadır. Bu aforizmaların hayatınızda büyük bir yer edineceğine inandığım için bu kitabı oluşturmayı uygun gördüm. Bazen okumakta olduğunuz bir kitapta ilginizi çeken birkaç satırın altını çizer bazen de duvarınıza asarsınız. Ben de bir kenara yazdığım veya duvarıma astığım bu cümlelerin aslında bir kitapta olması gerektiğine karar verdim. Günlük tutar gibi her günüme bir aforizma ekledim.

Bu kitap içinizdeki insanlık mayasının farkına varmak, daha iyi bir lider, daha iyi bir sevgili ve yanlışsız bir hayata sahip olmak için şahsımca tavsiye edilmektedir” dedi.

Share
730 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?