ADLİYE ÖNÜNDEN TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ADLİYE ÖNÜNDEN TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bu haber 27 Eylül 2019 - 9:04 'de eklendi ve 1.959 kez görüntülendi.

Hatay Barosu Avukatlarından, Hatay Büyükşehir Belediyesi Avukatlığını yürüten, bir dönem CHP İl Başkanlığı da yapan Halef Tiftikçi, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Avukat Halef Tiftikçi, dün sabah evinde bilgisayar üzerinde kalp krizi geçirdi, ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hatay Barosu’nun gülen yüzlerinden, sempatik insan Av. Halef Tiftikçi için, dün, 30 yıldır görev yaptığı Antakya Adliyesi önünde bir tören düzenlendi. Törene, Başsavcı Ahmet Ataman, hakimler, savcılar ile meslektaşları ve Adliye personeli katıldı

Törende konuşan Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, meslektaşı için, “Çok erken gittin, adliyemizdeki güzel anılarınla gittin. Güle güle, ışıklar yoldaşın olsun. Her ölüm erkendir. Ama senin için de çok da erken oldu Halef Ağabey. Mekanın cennet olsun… Mesleğimiz maalesef bir değerini daha kaybetti” dedi. Tabutu cenaze arabasına yüklenen merhum Halef Tiftikçi’nin eşi Av. Suzan Tiftikçi, daha sonra Başsavcı Ahmet Ataman, Baro Başkanı Ekrem Dönmez, Baro eski Başkanı, Hatay Barosu duayen isimlerinden Av. Nabi İnal ile diğer meslektaşlarının taziyelerini kabul etti.Halef Tiftikçi’nin mezarlık kompleksinden kaldırılan cenazesi, şehir mezarlığında defnedildi.

Merhum Av. Halef Tiftikçi, Hatay Büyükşehir Belediyesi Avukatı olup, 30 yıldır Avukatlık yapıyordu. 4 ay önce Hatay Barosu tarafından 30.Yıl Plaketi’ne layık görüldü. Meslektaşı eşi Av. Suzan Tiftikçi’den olma Arda ile İffet adlı, biri doktor, diğeri bilgisayar mühendisi iki çocuk babası olan Av. Halef Tiftikçi, 56 yaşındaydı. Merhuma Tanrı’dan rahmet, kederli Ailesine ve Hukuk camiasına başsağlığı diler.