ADINI TAŞIYAN OKULDAN, DESTEĞİNİ ÇEKMİYOR. « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

ADINI TAŞIYAN OKULDAN, DESTEĞİNİ ÇEKMİYOR.

Bu haber 16 Eylül 2022 - 19:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 İlçemizin Hayırsever işadamlarından Suphi Güzey’ in eğitime katkıları devam ediyor.

Hayırsever Mühendis Suphi Güzey, İlköğretim haftasında geleneksel hale getirdiği  Öğrencilere kırtasiye yardımında çıta yükseltti. Okulun güvenlik sistemi için 7 kamera bir bilgisayar ve okulun işlerinde kullanılmak üzere bir yazıcı bağışladı.

Samandağ ilçesi hayırsever işadamlarından Suphi Güzey’in eğitime katkıları devam ediyor. Hayırsever Güzey, öğrencilere kırtasiye dağıtımına başladı. İlçemiz Kaymakamı Murat Kütük, İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Erdem YAŞAR, Mühendis Suphi Güzey’in ablası Edibe Çatalkaya ve eşi Edip Çatalkaya dağıtıma katılarak öğrencilerin sevinçlerine ortak oldular.

Hayırsever Suphi Güzey, kırtasiye malzemesinin dağıtıldığı öğrencilere eğitim ve öğretim hayatlarında başarı dileğini Ablası aracılığı ile iletti. İlçe Kaymakamı Kütük ise hediye kırtasiyeleri öğrencilere dağıtırken: “Öğrenciler, bizim sadece geleceğimiz değil, aynı zamanda aynamızdır. Onlara en iyi ve en kaliteli şekilde bakmak bizim öncelikli görevimizdir. Bu anlamda, eğitimde öğrencilerimizi ileri bir seviyeye taşımak için elimizden ne gelirse yapacağız. Ben Öğretmen ve öğrencilerimiz adına Suphi Güzey’e gösterdiği duyarlı davranış ve desteğinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Öğretmen ve öğrencilerimize de 2022-2023 Eğitim – Öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kırtasiye malzemelerinin dağıtımının ardından Mühendis Güzey’in ablası ve eniştesi gazetemize konuştu.

Mühendis Güzey’in ablası Edibe Hanım, “biz böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan oldukça mutluyuz. Böyle güzel, faydalı şeyler yaptığı için kardeşim Suphi’ye teşekkür ederim. Kendisi sayesinde bir çok çocuk çok mutlu oldu. Onların yüzündeki gülümsemeye sebep olabildiysek ne mutlu bize” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket