ADD: YAPILAN HAİN SALDIRI BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

ADD: YAPILAN HAİN SALDIRI BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ

Bu haber 12 Temmuz 2017 - 10:11 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

ADD: YAPILAN HİN SALDIRI BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ

   İlçemizde faaliyet gösteren Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şubesi Yönetim Kurulu; Başkan: Atiye Sönmez Erdoğdu Bşk. Yrd. Adnan DİBEK Sayman: Hayrettin Arıkan, Yazman: Süheyla YILDIZ Üye: İsmail Kuzu Üye: Hüseyin Emir Üye: Önder Kılınç Antakya’da Bölge Trafik Denetleme Noktasının karşısında, eski İskenderun yolu üzerinde Anayazı Mahallesi mevkiinde uygulama yapmak için bulunan görevli polis ekibine yapılan terör saldırısını kınadılar.

 Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şubesi Yönetim Kurulu adına Atiye Sönmez Erdoğdu mesajında,

“Hatay’ımızın merkez ilçesi Antakya’da Bölge Trafik Denetleme Noktasının karşısında, eski İskenderun yolu üzerinde Anayazı Mahallesi mevkiinde uygulama yapmak için bulunan görevli polis ekibine yapılan silahlı saldırıda şehit düşen iki polis memuru bizleri derinden üzmüştür.

Ülkemizin zor süreçten geçtiği şu günlerde vatan ve millet uğruna canını siper eden şehit Polis Memuru Hayrettin Mennan ile Bayram Bozdoğan’a Allahtan rahmet, başta yakınları ve ” Emniyet Camiası “ olmak üzere tüm halkımıza başsağlığı;  yaralı polis memurumuza da acil şifalar diliyoruz.

Medeniyetlerin yüzyıllardır barış ve huzur içinde kardeşçe yasadığı Hatay’da,  meydana gelen bu terör saldırısında kastedilen,  huzurumuz, barışımız ve birlikteliğimizdir.

Emperyalizm güdümlü karanlık güçler, bir kez daha kirli ellerini üzerimize uzatmışlardır. Kalleşçe uzanan bu elleri lanetliyoruz;  kırılıncaya kadar verilecek mücadelede,  emniyet mensuplarımıza güç ve kuvvet diliyoruz.”

Gökhan Sağaltıcı

afdah.info

voir films