ÜST REKLAM

logo

reklam

AÇIKLAMANIZA SAYGIMIZ VAR; AMA !

HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Samandağ’da Kaldırımları Modern Hale Getiriyor…

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri dün ilçemizin estetiği için başlattığı kaldırım ve bordür taşı çalışmalarına devam ettiğini belirten açıklamasıyla yine basının manşetlerini süsledi. Aynı gün ilçede yürütülen çalışmalar için flaşlarımız patlarken, övgüyle bahsi geçen kaldırımın 100 metre ilerisindeki sokak arası kaldırımlarının üzerindeki elektrik direkleri de gözlerden kaçmadı. 

tedaş hbbb (1) tedaş hbbb (3)

Şehrin en işlek caddelerinden biri olan ve trafiğin yoğun olduğu İnönü Caddesi’ndeki kaldırımları düzenleyen HBB personelleri, yayaların can güvenliğini gözeterek hem yayaları hem de trafiği rahatlatmayı hedeflediklerini açıklıyor.

Halkın yanında duracağına, her daim yayında hakkı koruyacağına and içimiz Gazetemiz soruyor;

– Ana caddede kaldırım çalışmalarını yürüten siz HBB çalışanları, yayaların can güvenliğini sağladığınızı beyan ediyorsunuz. İnönü Caddesini 100 metre geçtikten sonra evine doğru yol alan vatandaşın kaldırım üzerindeki elektrik direkleri ile karşılaşması ne demek oluyor?

– Vatandaşın can güvenliği sadece ana caddelerde mi sağlanıyor?

– Sokak aralarında kaldırım üzerinde dikilen elektrik direkleri ile ilgili TEDAŞ ile istişareye geçip bu konu ile ilgili çözüm üretmeniz gerekmiyor mu?

Haber- Foto:Ümit Sağaltıcı

 

 

 

 

Share
728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?