ABDULLAH SİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ABDULLAH SİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bu haber 15 Temmuz 2020 - 10:16 'de eklendi ve 1.084 kez görüntülendi.

Akdeniz Yas Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nejdat SİN’in babası Abdullah SİN hayatını son yolculuğuna uğurlandı.  

Abdullah SİN’in Cenazesi evinden alınarak Mağaracık Mahallesi Mezarlığı’na toprağa verildi.

Cenaze törenine ailesi sevenleri CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Samandağ Koordinatörü M. Ali Kamacı, Ak Parti Samandağ ilçe başkanı Semir Özdemir, Samandağ Sağlık Müdürü Şafak Miçoogulları, Hiristiyan Cemaati eski başkanı İş adamı Mahir Hilenoglu , AKİP eski başkanı işadamı Ali Kavak, Mağaracık muhtarı Nazım Dizel, Kurtderesi mahallesi muhtarı Mehmet Nural, Mağaracık eski belediye başkanı Yusuf Sürmeli, Mağaracık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Ayhan Duman Çok sayıda İş adamı  ve Samandağ’ın değişik mahallerinden çok sayıda kişi katıldı.

Babasının vefatı dolayısıyla Cenaze töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Nejdat Sin “ Cenazemize katılan, evimize gelip başsağlığı dileyen, yurt içi ve Yurtdışından bizi telefonla arayan ve acımızı paylaşan tüm dost ve akrabalarımıza Teşekkür ediyoruz.” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak merhum Abdullah Sin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı