ÜST REKLAM

logo

reklam
30 Ağustos 2019

“97. YILI EN İÇTEN DUYGULARLA KUTLUYORUM”

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Eryılmaz mesajında; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

Türk Ulusu 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek, en ağır darbeyi indirmiş, yaptığı örnek reformlarla başka uluslara da yol göstermiş, milletiyle birlik ve dayanışma anlayışıyla dünyada saygınlık kazanmıştır.

 Yüce Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet’in kurulmasının yolunu açmıştır.

Bugün millet olarak en önemli görevimiz, üstün bir azim ve gayretle Türkiye’yi daha ileriye götürmek, ülkemizin dünyanın en güçlü demokratik ülkeleri arasında yer almasını sağlamaktır.

Bu düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yılını en içten duygularla kutluyor; İstiklal Mücadelesinin Önderi, Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” İfadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?