ÖZEL SAMANDAĞ TAC KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNİ UĞURLADI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

ÖZEL SAMANDAĞ TAC KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNİ UĞURLADI

Bu haber 22 Haziran 2017 - 9:50 'de eklendi ve 210 kez görüntülendi.

 

İlçemizde faaliyet gösteren ve önemli başarılara imza atan Özel Samandağ Taç Koleji öğrencilerini mezuniyet balosunda uğurladı. Taç Koleji öğrencilerinin mezuniyet balosu dün akşam saat 19.30’da Truva Life Otel’de gerçekleşti.

Düzenlenen coşkulu ve bir o kadar eğlenceli geçen mezuniyet balosuna Özel Samandağ Taç Koleji Kurucusu Seyhan Nural, Taç Koleji öğretmenleri ve değerli öğrencileri katılım gösterdi. Bunun yanı sıra mezuniyet balosunda Taç Temel Koleji’nin Emre Sertkaya’yı sahneye çıkararak öğrencilerine sürpriz yapması gecede büyük bir coşku yarattı. Düzenlenen mezuniyet balosu için Seyhan Nural konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu geceyi mezun olan öğrencilerimiz için organize ettik. Yoğun ve zahmetli bir seneyi geride bıraktık. Hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz çok fazla çaba sabretti. Umarız her şey öğrencilerimizin gönüllerince olur. Hepsine gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimiz bütün bir yıl yoruldu ve emek harcadı bu yüzden be eğlenceyi fazlasıyla hak ettiler. Taç öğrencisi olmak ayrıcalıktır, diyerek her zaman ki klişe bir mezuniyet balosu yapmak istemedik. Bu yüzden Taç öğrencilerine özel olarak bu özel gecede Emre Sertkaya’yla birlikte güzel bir gece organize ettik. Emre Sertkaya’nın müthiş sesi ve Dj’lerin coşkulu müzikleri arasında müthiş bir mezuniyet coşkusu yaşadık. Bu anlamlı gecede okul olarak hep birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Öğrencilerimizin Mezuniyetini Özel Samandağ Taç Koleji olarak kutlar tekrar başarılarının devamını dileriz.”dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı