ÜST REKLAM

logo

reklam
11 Kasım 2016

“78 YILINDA SAYGIYLA ANIYORUZ”

mehmet-duzel

Samandağ Vatan Partisi İlçe Saymanı Mehmet Düzel, Samandağ Vatan Partisi İlçe Örgütü adına 10 Kasım ile ilgili açıklama yaptı.

Düzel,  açıklamasında, “Cumhuriyet Devrimimizin büyük önderi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 78 yılında saygıyla anıyoruz.

Bize bıraktığı en büyük mirasın bölünmez bir vatan ile birlik ve dirlik içindeki Tük Milleti olduğunun bilincindeyiz.

Şimdi bazı gaflet ve dalalet içindeki yönetimler, “Yeni Anayasa ve başkanlık hayali ” adı altında onun bu en büyük emanetine saldırı hazırlığı içindeler. Onları uyarıyoruz; anayasamızın değiştirilemez maddeleri masa başında değil, İstiklal Savaşı’nın ateşi içinde devrimle yazılmıştır.

İşte şimdi Mehmetçik de o maddeleri kanı ve canıyla, şehitler vererek korumaktadır.

Vatan Partisi, milletin başına geçecek ve daha önce “Bölücü Anayasa” girişimlerini nasıl boşa çıkardıysa, bugün de tekrarlanan saldırıyı püskürtecektir.

Her eylemimizde yemin ettik: “Şehitler ölmez vatan bölünmez”.

Bölücü terörü kararlılıkla etkisiz hale getiren kahraman ordumuzun, ve korucularımızın yanındayız. Bu 10 Kasım’da başta onlar olmak üzere bütün milletimize söz veriyoruz: Anayasamızın ilk dört maddesi namusumuzdur. Vatan Partisi oldukça, iktidarıyla sözde muhalefetiyle kimse Türk milletini ve Atatürk’ü anayasadan süremeyecektir”dedi.

Share
659 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?