ÜST REKLAM

logo

reklam
04 Nisan 2017

“Aleksandır Telefonu Kaldır” 9 Nisan’da ilçemizde sahne alacak… BYASLAN’DAN SANATA DAVET

 

 

 

İlçemizde faaliyete başladığından buyana sanata desteği ile adını hızla duyuran Byaslan Şirketler Grubu Sanata Desteğini Sürdürüyor. ByAslan ilçemizde “Aleksandır Telefonu Kaldır” oyununun anasponsorluğunu üstlendi.    

Bizim Ev Yemekleri ve Olimpiyat Etüt Eğitim Merkezinin da katkı sunduğu Metin Uca’nın “Aleksandır Telefonu Kaldır” adlı oyunu 9 Nisan Pazar günü saat: 20.00’da Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda sanatseverlerle buluşacak!

Oyun, iletişemeyişimizden yola çıkarak teknolojinin esiri oluşumuzu anlatıyor…

Byaslan Şirketler Grubu adına açıklama yapan Yusuf ASLAN, “halkımızı kültür ve sanat etkinlikleri ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Yaptığımız etkinliklerin ilçemize renk katacağını umut ediyoruz. Halkımızın bu süreçte gün geçtikçe büyüyen desteği bizi onurlandırıyor. Byaslan Şirketler Grubu olarak ilçemizde ekonominin ötesinde işler yapacağımızı hayatın her alanında halkımızla birlikte hareket edeceğimizi söylemek isterim… Tüm dostları 9 Nisan günü bu güzel etkinliğe bekliyoruz.

Cep telefonsuz duramayanlara hayatın anlamını sorgulatan “Aleksandır Telefonu Kaldır”, iki kişilik dev kadrosuyla sahnede. Sahneyi, Metin Uca’nın Aleksander Graham Bell ile birlikte paylaştığı bu eğlenceli gösteri, cep telefonlarımızla bugün yaşadığımız ilişkinin çocukluğuna inecek, hepimizin içindeki “iletişim” arzusuna ışık olacak.

Kahkahalarla güldüren, cep telefonu hallerini anlatan “Aleksandır Telefonu Kaldır” isimli gösteride, Alexander Graham, telefonun öyküsünü Metin Uca’nın ağzından anlatırken bugünkü kullanım hallerine de şaşırıp kalıyor.

Artık cep telefonsuz yaşayamayışımıza, teknolojik bir aleti kendimize benzetme girişimlerimize kahkahalarla güldüren ‘Aleksandır Telefonu Kaldır’, eski çağlardan günümüze iletişemeyişimizden yola çıkarak teknolojinin esiri oluşumuzun öyküsünü büyük bilim insanı Alexander Graham Bell’in eşliğinde Metin Uca’nın eşsiz üslubuyla seyirciye sunuyor”dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

Share
643 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?