Şair-yazar Müge Sakallı “Ben Bağırarak Yazdım, Sen İçinden Oku” adlı kitabını basına tanıttı. « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Şair-yazar Müge Sakallı “Ben Bağırarak Yazdım, Sen İçinden Oku” adlı kitabını basına tanıttı.

Bu haber 16 Mart 2017 - 9:50 'de eklendi ve 528 kez görüntülendi.

 

 “BEN BAĞIRARAK YAZDIM, SEN İÇİNDEN OKU” BASINA TANITILDI

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirilen basın toplantısında Türkiye Edebiyatçılar Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile, HGC Başkanı Ahmet Yetişen ve birçok basın mensubu katıldı.

Gerçekleşen toplantıda Yazar-Şair Müge Sakallı, 2011 yılından bu yana şiir yazdığını söyledi. Şiir kitabı üzerinde 4 yıl çalıştıklarını söyleyen Sakallı, kitabın içeriğinde şizofreni bir adamın yaşanmış bir aşkını anlattıklarına dikkat çekti.

“Ben Bağırarak Yazdım, Sen İçinden Oku”adlı kitabıyla ilgili bazı açıklamalarda bulunan Müge Sakallı, kitabın içeriği hakkındaşöyle konuştu:

Yusuf Vahit Karagülle ile gerçek yaşanmış bir hikâyeyi şiirler ile kaleme aldığımız “Ben bağırarak yazdım, sen içinden oku” şiir kitabımız ilk olup içinde yaşama dair; sevgi, aşk, umut özlem ve sitem temaları yer almaktadır. Kitap içerisinde şiirin bestelenmiş ve bestelenebilir şiirler, şiirin verdiği duyguya paralel olarak sözler ve çizimler yer almaktadır. Kitabın dikkat çekici bir yönü de bazı şiirlerin sonunda mevcut olan karekodlardır. Karekod yerleştirmemizdeki neden anlatılmak istenen duyguyu en iyi şekilde yansıtmak.

Türkiye Edebiyatçılar Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile, “Ben Bağırarak Yazdım, Sen İçinden Oku” adlı şiir kitabı için bir aradayız. Şiir kitabını beğenerek okudum. Tiyatral bir havası var. Bizlere verdiğiniz destek için siz değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından şair-yazar Müge Sakallı’ya işlemeli tabak hediye edildi. 160 sayfa olan şiir kitabı 2000 adet basılarak okuyucularını bekliyor.

Haber-Foto: Ali Doğru