6 YILDIR DİZİNİ BÜKEMEYEN HASTA DENİZ HASTANESİNDE ŞİFA BULDU « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

6 YILDIR DİZİNİ BÜKEMEYEN HASTA DENİZ HASTANESİNDE ŞİFA BULDU

Bu haber 26 Ocak 2022 - 10:19 'de eklendi ve 189 kez görüntülendi.

Uzman Volkan Kızılkaya; “Başarılı Bir Operasyon Gerçekleştirdik”

İlçemizde faaliyet gösteren Deniz Hastanesinin başarılı doktorlarından Harbiyeli Op. Dr. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Volkan Kızılkaya, 6 yıldır dizini bükemeyen hastaya uyguladıkları başarılı bir operasyon sonrasında olumlu sonuç aldıklarını ifade ederek gerçekleştirdikleri operasyon hakkında gazetemize konuştu.  

Travmatoloji Uzmanı Kızılkaya konu üzerine yaptığı açıklamada; “Yaklaşık 6 yıldır dizini bükemeyen ve koltuk değneğiyle yürümek zorunda kalan hastamıza başarılı bir diz protezi ameliyatı gerçekleştirdik. Hastamız ameliyattan sadece iki saat sonra dizini tam bükemeyebilmeye, dört saat sonra da üstüne tam basarak yürüyebilmeye başladı. 3 gün sonra desteksiz bir şekilde yürüyerek hastamızı taburcu ettik. Hastamız buradan çok mutlu bir şekilde ayrıldığını ifade etti.  6 yıldır dizini bükemeyen hastamız başarılı operasyonumuz songrasında yürümeye ve dizini bükmeye başladı. Doktoru olarak ben bizi tercih ettiği için teşekkür eder, vatandaşımıza sağlıklı bir yaşam temenni ederim.”  İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı