ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Şubat 2017

CİLLİ GENÇLİK DEPLASMANDA DA AFFETMİYOR

 

Samandağ Cilli Gençlikspor U-19 takımı evinde olduğu kadar deplasmanda da rakiplerine ecel terleri döktürüyor.

İlçemizin başarılı ekibi, geçtiğimiz hafta sonu çıktığı Turunçlu Gençspor deplasmanından 3-1’lik galibiyet ile dönerken oynadığı oyun göz doldurdu.

Alınan galibiyet sonrasında yaptığı açıklamada ”Antakya Çekmece stadında  oynanan maçın tamamında üstün ve çok etkili bir oyun ortaya koyan Cillispor; grup şampiyonluğu için en önemli adaylardan biri olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Teknik yönetim ve takım uyumu başarıda en önemli etken oldu. Futbolcularımızın şampiyonluğa olan inanç ve azimleri takdire şayandı” diyen Kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli, şöyle devam etti; ”Takım oyunu her zaman vurguladığımız gibi modern futbolun en önemli bileşenidir. Takim oyununun gereklerini yerine getirme konusunda futbolcularımız buyuk bir aşama kaydetmiş olup; gün geçtikçe adından başarılarla söz edilen takımı yaratacaklarına güvenimiz tamdır. Futbolcularımızı bugünkü maçtaki başarılarından dolayı kutluyoruz.”

Onur Can Arslan, Alperen Cay, Yusuf Hüseyin Akdağ, Hasan Hüseyin Uysal, Gökhan  Balıkçı, Gürkan Berber, Rüstem  Yeşil, Hüseyin  Arslan, Mete Yıldız,Tugay Gümüş, Sezer Doğru ilk onbiri ile çıkan Samandağ Cilli Gençlik U-19 takımı, Hüseyin Arslan’ın 2, Mete Yıldız’ın 1 golü ile 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı.Haber-foto:Ali doğru

Share
836 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?