ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Şubat 2017

 

ÇEVLİK TRAFİĞİ, İSTANBUL TRAFİĞİNİ ARATMIYOR

İlçemizin turistik mahallesi Çevlik’te yaşanan trafik sorunu, ilçemiz halkını ve ilçemiz dışından gelen misafirlere ”yeter artık” dedirtti.

Hafta sonları aileleri ile birlikte Çevlik’e tatil için giden vatandaşlar, her hafta yaşadıkları trafik çilesinin İstanbul trafiğinden beter olduğunu ve bu sorunun kangrene dönüştüğünü belirttiler.

Konu ile ilgili Gazetemize açıklamada bulunan vatandaşlar, yetkililere seslenerek bu sorunun bir an önce çözülmesini talep ettiler.

İstanbul’a da gittiğini belirten bazı vatandaşlar ise bu çileyi İstanbul’da bile yaşamadıklarını belirterek, Bu görüntülerin turistik potansiyeli olan bir ilçeye yakışmadığını ifade ettiler.

Vatandaşlar, ”her hafta aynı görüntüler var; ama yetkililerden çözüm üreten yok. Tatil için geliyoruz ancak işkenceye dönüyor. Antakya’dan Samandağ’a 20 dakikada varıyoruz, Çevlik’ten Samandağ’a ise 1 saatten fazla bir sürede varabiliyoruz. Yetkililer elini taşın altına koysunlar ve soruna bir an önce çözüm üretsinler” diyerek isyan ettiler.

Haber-foto:Ümit sağaltıcı

 

Share
895 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?