58. KÜTÜPHANELER HAFTASINDA ADD’DEN ANLAMLI BAĞIŞ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

58. KÜTÜPHANELER HAFTASINDA ADD’DEN ANLAMLI BAĞIŞ

Bu haber 01 Nisan 2022 - 13:34 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şube yönetimi Adem Nural Meslek Ve Teknik Anadolu Lisesi  yönetimini ziyaret etti. Okulda yapılan yeni Kütüphane için kitap bağışında bulunan Yönetim Kurulu üyeleri, Mesleki Eğitim (çıraklık) programı üzerine sohbet ettiler.

Meslek edindirmek için mücadele eden Adem Nural Meslek Ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi gerçekleşen ziyarette ADD Yöneticileri, “işsizliğin tavan yaptığı bu günlerde, yetişmiş meslek elemanı arayan arayana…  Dolayısıyla Adem Nural mesleki eğitim merkezi,   çok önemli bir eksiği gidermektedir. İşçi ve işvereni buluşturarak, meslek sahibi oluncaya kadar elemanın finansmanına da  destek  olduğundan, işverene ciddi bir mali yük yüklemeden, piyasanın  yetişmiş eleman  eksiğini gidermekte, işsizliğin çözümüne de  büyük katkı sunmaktadır. Ekonominin kurtuluşu üretimdedir. 185 farklı ustalık alanıyla, meslek okulları  “üreten Türkiye’yi yeniden yaratmanın “ olmazsa olmazıdır.   Çok değerli bir görevi, çok kutsal bir misyonu vardır.

Meslek edindirmek için canla başla mücadelelerine tanık olduğumuz okul yönetimine ve görevlileri çok teşekkür ediyoruz.

Birçok kişinin hayatına dokunuyor, meslek elemanı olarak piyasaya kazandırıyor  ve işletmelerin yetişmiş eleman ihtiyacını karşılıyorsunuz…  Emeğinize yüreğinize sağlık, İyi ki varsınız…” ifadesinde bulundular.

Okul İdaresi, ADD yönetimine  “ziyaretleri ve destekleri” için teşekkür etti.

Haber – Foto: Rizan Sağaltıcı