ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Şubat 2017

 

SAMANDAĞ TRAFİĞİNE AKADEMİK ÇALIŞMA

Samandağ İlçe Emniyet Müdürlüğü, Samandağ Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ortak Çalışmasıyla İlçede Trafik Güvenliği Ve Akışını Sağlamak Amacıyla Ulaşım Sirkülasyon Planı Çalışması Yapıldı.

Samandağ Belediyesi hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen çalışmaya İstanbul Teknik Üniversitesinde Görevli, Trafik Konusunda Uzman Akademisyenler tarafından sunum yapıldı.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürü Önder Şimşek, ulaşım sirkülasyon planıyla ilgili çalışmalar yaptıklarını, trafiğinin rahatlaması için yapılacak düzenlemelerin planlandığını söyledi.

Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş,  trafik akışının rahatlaması adına, tek yön uygulaması için çalıştıklarını, Samandağ trafiğinin bu düzenleme ile %40 rahatlayacağını belirtti.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı  Ulaşım Planlama Müdürü Gökçe Gök, “tek yön trafik uygulamasına altlık oluşturacak, trafik sirkülâsyon planları  için belirlenen kavşaklarda araç sayımları yapacağız. Böylelikle trafik büyük oranda rahatlayacaktır. Diğer ilçelerimizde bu çalışmalarımızda kısım kısım ilerleyeceğiz”dedi.

 

Haber:Ali doğru-Foto:Haber merkezi

Share
595 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?