500 DİŞ HEKİMİ VE 34 ODA BAŞKANI KATILACAK | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

500 DİŞ HEKİMİ VE 34 ODA BAŞKANI KATILACAK

Bu haber 26 Ekim 2017 - 8:56 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

 

Türk Diş Hekimleri Birliği himayelerinde her yıl gerçekleştirilen ve Adana, Mersin, Gaziantep, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay Dişhekimleri Odalarının bulunduğu “Çukurova Diş Hekimliği Günleri” 17-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Hatay’da gerçekleştirilecek.

Her yıl geleneksel olarak kendi bölgelerinde bir il de gerçekleştirilen Çukurova Dişhekimliği Günleri (ÇUDİG)bu yıl 17-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Hatay Dişhekimleri Odası Yönetim kurulu önderliğinde Hatay’da Helena Center Plaza’da gerçekleştirilecek. 3 gün sürecek olan Çukurova Dişhekimliği Günleri organizasyonuna yaklaşık diğer illerden 500 dişhekimi, 34 Oda Başkanının yanı sıra Türk Dişhekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Denetleme Kurulu üyelerinin de katılım göstereceği bildirildi.

17-19 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Çukurova Dişhekimliği Günleri (ÇUDİG) organizasyonuna ev sahipliği yapacak olan Hatay Dişhekimleri Odası, şimdiden hazırlık çalışmalarına başlarken Türkiye’nin tüm illerinden gelecek olan dişhekimleri oda başkanları ve yaklaşık 500 diş hekimini Hatay’da ağırlamak için çalışmalarını hızlandırdı. 3 gün sürecek olan organizasyonda toplamda 15 Profesör ve Doçent Doktor konuşmacı yer alacak.

Organizasyonu Hatay’da Gerçekleştirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz

Yapılacak olan organizasyon öncesinde kısa bir açıklama gerçekleştiren Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Nebil Seyfettin; “Bölgemiz dişhekimleri odalarının 1998 yılından bu güne geleneksel olarak düzenlediği Çukurova Dişhekimliği Günleri “ÇUDİG”i Anadolu’nun Medeniyetler Kenti Hatay’da bir kez daha gerçekleştirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. 17-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Çukurova Dişhekimliği Günleri’ni Hatay’da yapmanın gururunu yaşayacağız. Dişhekimlerimizin sorunlarının masaya yatırılıp, sorunların çözüm konusunda kararlar almayı planladığımız bu organizasyon bir anlamda Hatay’ın tanıtılmasına katkı sağlayacaktır. Bu konuda bizlere destek veren meslektaşlarımıza, konuşmacılarımıza, organizasyona katkı veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Haber Merkezi

afdah.info

voir films