MAVİ-BEYAZLILAR KICK BOKS TURNUVASINDA HATAY’A GURUR YAŞATTI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MAVİ-BEYAZLILAR KICK BOKS TURNUVASINDA HATAY’A GURUR YAŞATTI

Bu haber 16 Nisan 2021 - 9:55 'de eklendi ve 100 kez görüntülendi.

8-11 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası turnuvasında Mavi-Beyazlılar 3 Altın, 4 Gümüş Ve 1 Bronz Madalya kazandı.

15 ülkeden bin 637 sporcunun katıldığı müsabakalara 10 sporcu ile katılan Hatay Büyükşehir Belediyespor, kazandığı kupa ve madalyalarla turnuvaya damga vurdu.

Mavi-beyazlıların başarılı sporcularından Ebru Bilik milli takıma seçilerek hem kulübüne hem de şehrine büyük gurur yaşattı.

Genç sporcular, Asude Dağlı, Ümmügülsüm Çeker ve Hasan Gündüz 3 gün süren müsabakalarda kendi kategorilerinde şampiyon olarak altın madalya kazandı.

Büyük çekişmeye sahne olan maçlarda Funda Emine Taşar, Mehmet Kemal Çelik, Caner Kanatlı ve Mustafa Aksoy ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Kerim Tunay Akman da turnuvayı üçüncülükle tamamladı ve bronz madalya almaya hak kazandı.

Turnuvanın takım için olumlu geçtiğini söyleyen antrenör Murat Akman, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş’a sporculara verdiği destek nedeniyle teşekkür ederek sonraki şampiyonalara daha iyi hazırlanacaklarını belirterek “müsabakalarda kupalara ambargo koyacağız” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı