3BEY’E DEV AÇILIŞ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

3BEY’E DEV AÇILIŞ

Bu haber 28 Haziran 2022 - 10:22 'de eklendi ve 659 kez görüntülendi.

İlçemizde son zamanlarda yaptığı açılış organizasyonlarıyla ismini sıkça duyduğumuz LORA Hatay Organizasyon, dev bir açılışa daha ev sahibi oluyor. 3Bey Auto Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletmesi açılış kandelasını büyük bir törenle kesti.

Soner Meydan, Ufuk Sağlam ve Alicem Aştah ortakların faaliyetlerini sürdürecekleri Auto – Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletmesi Cumhuriyet Mahallesi Çivi Sokak- Samandağ adresinde sizleri bekliyor.  

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük açılış kurdelesi kesilmeden önce yaptığı hayırlama konuşmasında; “Sayın başkanım, değerli konuklar bugün güzel bir işletmemizin açılışı münasebetiyle bir arada bulunuyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi özellikle son yıllarda, bütün dünyanın yaşamış ekonomik bunalım halinde Samandağ’ında gün geçmiyor ki yeni bir işletme açılsın. Ben bu vesiyleyle bütün Samandağ’ına hayran olduğumu iletmek istiyorum. Gerçekten tebrik ediyorum. İnşallah bu açılan işletmeler kalıcı olurlar. Kendileri kazanırlar, yanlarında çalıştırdıkları insanlara kazandırırlar. Samandağ için güzel hizmetler yaparlar. Ben bu vesileyle arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diliyorum. İnşallah dediğim gibi Samandağ’ına kalıcı, güzel, kaliteli bir hizmet olur. Hayırlı uğurlu olsun.

Samandağ’ına yeni bir işletme kazandıran işletme sahiplerine teşekkür eden Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz; “Sayın Kaymakamım, Sayın Emniyet Müdürüm, Oda Başkanlarım, değerli muhtarlarım, hanımefendiler, beyefendiler öncelikle hepinizi selamlıyorum. Sayın Kaymakamımızın da ifade ettiği gibi İlçemiz yeni pırıl pırıl bir işletme daha kazandıran arkadaşlarımıza öncelikle İlçenin başkanı olarak teşekkür etmek istiyorum. İlçede her yeni iş yeri yeni bir istihdam ve İlçe ekonomisine yeni bir katkıdır. Dolayısıyla biz iş yerleri açılırken biz bundan mutluluk duyuyoruz. Nezih bir ortam, temiz bir işletme. Öyle de devam etmesini istiyoruz. Biraz çevreye daha duyarlı, çevremizi daha temiz tutmaya yönelik bir çaba içerisinde de olmamız gerekiyor. Çünkü hepimizin bildiği gibi Samandağ bir turizm ilçesi. 3 yıldır biz temizlik noktasında sıkıntı yaşıyoruz. Bu konuda bu vesileyle de bir mesajımız olsun. İlçemizi temiz tutmak adına, doğayı daha güzel bir noktaya getirme adına hepimize bir görev düşüyor. İşletmelerimize de çok önemli görev düşüyor. Bu hassasiyetle hareket edilmesini de rica ediyoruz. Tekrardan işletmenin önce işletme sahiplerimize ve İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

3Bey Auto Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletme kurucularından Soner Meydan; “İlçemize farklı bir işletme kazandırmak amacıyla adım attık. Açılışını gerçekleştirdiğimiz işletmemizin konsepti vatandaşlarımız tarafından çok beğenildi. Farklı konseptimiz gibi vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız. Ben hem şahsım hem de ortaklarım adına açılışımıza katılım gösteren bütün misafirlerimize çok teşekkür ederim. İşletmemiz Samandağ’ına hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

Ortaklardan Ufuk Sağlam; “farklı mekanımız ve çalışmalarımızla vatandaşlarımıza hizmet sunmak için buradayız. Gerçekleştirdiğimiz açılış İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Bugün açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan bütün misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Alicem Aştah ise konuşmasında; “Biz 3Bey Auto Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletme kurucuları olarak bugün gerçekleştirdiğimiz açılıştan dolayı çok mutluyuz. Bu bizi gururlandırdı. Modern hizmeti, ilçemiz vatandaşlarımızla buluşturmak için bu işe adım attık. Bütün Samandağ halkına hayırlı olsun. Açılışımıza katılım gösteren herkese teşekkür ederiz” dedi.

3BEY Auto Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletmesi için düzenlenen açılış törenine Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Samandağ İlçe Koordinatörü Hasan Arslan, Avukat Metin Canbolant, Ak Parti Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Meriç  Bolatoğlu, Ak Parti Samandağ İlçe Koordinatör Yardımcısı Temel Faruk Kayıkçı, Muhtarlar Derneği Başkanı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu, Samandağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Samandağ Terziler Odası Başkanı Ali Doğru yanı sıra işletme kurucularının aileleri ve bir çok misafir katılım gösterdi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi, İlçemizde farklı konsepti ve kaliteli hizmet anlayışla iş imkanı yaratan ekonomik döngüye katkı sağlayacak olan 3Bey Auto Rent A Car Yıkama & Alım Satım işletmesi kurucuları Soner Meydan, Ufuk Sağlam ve Alicem Aştah’a gerçekleştirdikleri açılışın hayırlı uğurlu olmasını diler, bol kazançlar temenni ederiz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı