29 Mayıs - 5 Haziran Tarihleri Arasında Yapılacak, Slogan Yarışması, Yarışmacılarını Beliyor EN BEĞENİLEN SLOGANI BUL, ÖDÜLÜNÜ AL - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

29 Mayıs – 5 Haziran Tarihleri Arasında Yapılacak, Slogan Yarışması, Yarışmacılarını Beliyor EN BEĞENİLEN SLOGANI BUL, ÖDÜLÜNÜ AL

Bu haber 29 Mayıs 2020 - 16:45 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.

Çevre Koruma Haftası kapsamında Samandağ Belediyesi tarafından ‘Çevre Koruma’ ve ‘Temizlik’  konulu ödüllü slogan yarışması başladı. 29 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan yarışmada dereceye giren İlk üç slogana sürpriz hediyeler verileceği belirtildi.

Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, Samandağ Belediyesi’nin 0552 989 99 99 numaralı Whatsaap iletişim hattına sloganlarını video olarak atarak yarışmaya katılacak.

Yarışma kapsamında gönderilen bütün videolar toplanarak Samandağ Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

Yarışma ile ilgili Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada; “ ilçemizde daha temiz ve daha sağlıklı bir çevre bilinci aşılamak amacıyla ‘Çevre Koruma’ ve ‘Temizlik’ konulu ödüllü slogan yarışmasına start verdik. Vatandaşlarımız 29 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında belediyemizin 0552 989 99 99 numaralı Whatsaap iletişim hattına sloganlarını video şeklinde atarak yarışmaya katılabilecekler. Yarışmada dereceye giren İlk üç slogana sürpriz hediyeler verilecek. En Beğenilen Sloganı Bul, Ödülünü Al.” İfadelerine yer verildi.

Haber- Foto: Hasan Dadük