ÜST REKLAM

logo

reklam

23 NİSAN’DA BİSİKLET TURU VAR

Boran Bisiklet Kulübü Başkanı Özlem FIRINCIOĞULLARI BERRAK, Samandağ Kaymakamlığı ziyareti ile ilgili basına bilgi verdi.

İlçemize yeni atanan İlçemiz Kaymakamı Murat KÜTÜK’ü, Kızılay Onursal Üyesi ve Yazar Uzm.inş.Müh. Habip YAPAR,  Amerikan Kültür Dil Kursu Müdiresi Sosyolog Songül FIRINCIOĞULLARI NURAL ve Bisiklet Kulübü Başkan Yardımcısı  Sibel ÇİVİ ile beraber ziyaret ettiklerini belirten BERRAK, İlçemiz Kaymakamını tebrik ederek başarı dileklerinde bulunduklarını belirtti.

Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Başkanı BERRAK; “Muhterem Kaymakamımız Sayın Murat KÜTÜK’ün İlçemize atanmasının üzerinden henüz çok kısa bir süre geçmiş olmasına karşın İlçemizin Sorunları ve Çözüm yolları Konusunda Fazlasıyla İlgili ve bilgili olması bizleri oldukça mutlu etti.

Sayın Kaymakamımıza yaptığımız ziyarette 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle 22 Nisan 2018 saat 09.30 da düzenleyeceğimiz ve Çıkış Noktası Sıdıka Bedia KARA ilköğretim okulu olan “İlk Ve Ortaokul Öğrencilerine Yönelik” düzenleyeceğimiz Mini Bisiklet Turu Etkinliğini konusunda görüşlerini alma fırsatı bulduk.

Kaymakamımızın Spor’a ve özellikle Bisiklet Sporuna olan bilgi ve ilgisi bizi oldukça memnun etti.

22 Nisan 2018 Saat 09.30 daki Bisiklet turu etkinliğinde Başta Çocuk ve Gençlerimiz olmak üzere buluşmak üzere Bütün Halkımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz”dedi.

 

 

Share
1152 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?