REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samandağ Ayna Haber

resme alternatif yazı

BİLGİN: HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BİLGİN: HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR.
387 views
01 Kasım 2022 - 11:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Alevi Kanaat Önderlerinden Sedat Bilgin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısı ile Kutlama Mesajı Yayımladı.

Bilgin, Yayımladığı Kutlama Mesajında Şu İfadeleri Kullandı; ‘’Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyet, milletimizin azmiyle ve büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği kurtuluş mücadelesinin eseridir. 29 Ekim 1923 Tarihinde Cumhuriyet’in ilanı ve Milletin kayıtsız şartsız egemenliği kabul edilerek bağımsızlık mücadelesinin ruhu ortaya konmuştur. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk Hakimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir. Yönetim şekli, halkın mukadderatını bizzat ve fiili olarak yönetmesi ilkesine dayanır. Türk Milleti’nin öz yapısına ve geleneklerine en uygun yönetim Cumhuriyet yönetimidir diyerek, Milletin egemenliğinin esas alındığını ilan etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti, belli aralıklarla karanlık mihrakların girişimleriyle içerden ve dışarıdan çökertilme girişimlerine maruz kalmasına rağmen her defasında Türk Milletinin ferasetiyle bu girişimlerin üstesinden gelmiş, aradan geçen 99 yılda başta demokrasi, insan hakları, eğitim, sağlık, bilim, ulaştırma olmak üzere tüm alanlarda önemli mesafeler kat etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti içinde barındırdığı farklı değerleri, ileri demokrasisi, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızıdır. Türkiye Cumhuriyeti önünde uzanan aydınlık yolda, emin adımlarla ilerlemeye devam edecek, benimsediği evrensel ilkeleri muhafaza ederek, çağdaş ve medeni bir yaşamın sadece dünyanın belli bölgesinde yaşayan ülkelerine ait bir değer olmadığını, her insanın dini inancı, ırkı, rengi ve kültürü dikkate alınmaksızın insan onuruna yakışacak şartlarda yaşama hakkına sahip olduğunu savunan ve her platformda mazlum halkların savunucusu olan bir ülke olmuştur.

Bu Duygu ve Düşüncelerle; Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, eşsiz fedakarlıkla milletimizin gönlünde taht kuran ve ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anarken, Yüce Türk Milletinin Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yılını Kutlar Esenlikler dilerim” dedi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.