"177.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN" | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“177.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN”

Bu haber 27 Ekim 2017 - 9:27 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)’nın kuruluşunun 177. yıldönümü münasebetiyle, PTT Müdürü Adil DEMİR’i makamında ziyaret ettik.

PTT’nin kuruluşunun 177’nci yıldönümünü kutlayan konuşmasında, Müdür DEMİR, 3 aydır ilçemizde hizmet verdiğini açıkladı.

PTT müdürü DEMİR, “her şart altında ülkemize en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik. Posta Teşkilatımız, günümüzde de aynı inanç, şevk ve kararlılıkla çalışmaktadır. PTT’miz 177’nci yılını haklı bir gurur ve büyük bir mutlulukla kutlamaktadır.

PTT Teşkilatı kurulduğu günden itibaren çok önemli hizmetler yürütmekte, değişen ve gelişen şartlara göre kendisini farklı boyutlara taşımaktadır. Özel sektörle rekabet edebilen bir anlayışla vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. PTT’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Köklü bir kuruluş olan PTT’nin daha nice yıllara ulaşmasını, vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi olarak İlçemiz PTT Müdürü Adil Demir başta olmak üzere, Tüm PTT Teşkilatı emekçilerinin kuruluşunu kutlar, başarı dileriz.

Haber Merkezi

afdah.info

voir films