13 ADET BÜFE VE SERGİ BİRİMİ ON YILLIĞINA KİRAYA VERİLİYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

13 ADET BÜFE VE SERGİ BİRİMİ ON YILLIĞINA KİRAYA VERİLİYOR

Bu haber 02 Ağustos 2022 - 10:00 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.

Atatürk Sahil Parkı’nda Bulunan Büfe Ve Sergi Birimleri İhaleye Çıkıyor

Samandağ’ın turizm potansiyelini ortaya çıkaracak ve Hatay’ın en büyük parklarından biri olan Atatürk Sahil Parkı içerisinde bulunan 13 adet büfe ve sergi biriminin on yıllığına kiralanması ihalesi Açık Teklif Usulü ile Samandağ Belediyesi Personel A.Ş yönetim kurulu üyeleri huzurunda yapılacak.

7 m2 alana sahip 10 adet sergi birimi ve 15 m2 alana sahip 3 adet büfenin 10 yıllığına kiralanması ihalesi 8 Ağustos 2022 Pazartesi günü saat 13:00’da, Samandağ Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılacak.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamada; “Bir Farkımız Var: Şeffafız. Açılışına çok kısa bir süre kalan Atatürk Sahil Parkı’mızda yapımı tamamlanan ve vatandaşlarımıza hizmet edecek olan satış noktalarını, tüm halkımıza AÇIK ve ŞEFFAF bir şekilde ihale ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınla hiçbir spekülasyon ve şaibe olmaksızın tamamen şeffaf bir şekilde halkımıza sunacağımız ihaleye dileyen herkesin katılabileceğini ifade etmek istiyorum.

Her adımımızı halkımızın menfaatini düşünerek attığımızı belirtiyor, ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı