logo

reklam

YATKIN’DAN MAYSU’YA TEŞEKKÜR

 2016-2017 sezonunda İlçemizin başarılı futbol olan Samandağspor’u zirveye yükselme hedefindeyken, Samandağspor’a ve takım oyuncularına destek yağmaya devam ediyor. Yapılan desteklerden ötürü Samandağspor kulüp başkanı Yusuf YATKIN, Samandağspor’a destekte bulunan MAYSU şirket sahibi Kenan Kaplan’a teşekkür ziyaretinde bulundu ve forma hediye etti.

Yapılan ziyarettin ardından açıklamada bulunan Kulüp başkanı Yusuf YATKIN;  Samandağ’ın işadamlarından Kenan Kaplan çocukluk arkadaşımızdır. Çocukları da altyapımızda eğitim aldı.2016-2017 sezonunda 154 lisanslı sporcumuz vardı. Çektiğimiz sıkıntıları yakından gören ve bilen bir arkadaşımız. Sezon içinde 7 kategoride mücadele ettik. Yıl boyu su ihtiyacımızı MAYSU karşıladı. Sunduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi iletmeye geldik.” Dedi.

Sohbet sonunda Kenan KAPLAN; Çocuklarımızı çok iyi yetiştiren ve yaptığı başarılar ortada iken kulübümüzü ve kulüp başkanımızı yalnız bırakmamalıyız. Sporla uğraşan gençlerimizin her anlamda gelişimine katkı sağlayan ve bizlere uzun zamandır yaşamadığımız şampiyonlukları yaşatan Kulüp başkanımız Yusuf YATKIN’a teşekkür ederiz.”dedi.

Haber: Ümit Sağaltıcı Foto: Haber Merkezi

Share
565 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?