ÜST REKLAM

logo

reklam
30 Eylül 2017

1.HATAY MEDİYETLER KUPASI’NIN SAHİBİ FENERBAHÇE OLDU

Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü tarafından HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezinde düzenlenen 1. Hatay Medeniyetler Kupası turnuvası sona erdi.

Kentimizde sporun gelişimi ve yangınlaşması amacıyla tesisleşmeden altyapıya kadar tüm olanakları seferber eden Hatay’ın Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın destekleriyle düzenlenen turnuvaya Fenerbahçe, Bornova Becker Spor, Ormanspor ve Hatay’ın Melekleri katıldı.

Hatay’ın Melekleri 3 Maçta 2 Galibiyetle 2’nci Oldu

Turnuvanın üçüncü gününde Fenerbahçe Bornova Becker Spor karşılaşmasında Fenerbahçe rakibini 79-65 yendi. HBB Kadın Basketbol Takımı Ormanspor karşılaşmasında Hatay’ın 68-65 galibiyetiyle turnuvadaki maçlar sona erdi. En çok galibiyet alan takımın şampiyon olduğu fairplay çerçevesinde geçen seyir zevki yüksek turnuvada yenilgisiz turnuvayı tamamlayan Fenerbahçe 1’incilik kupasının sahibi olurken HBB Kadın Basketbol Takımı 3 maçta 2 galibiyetle 2’nci, Ormanspor 3’üncü, Bornova Becker Spor 4’üncü oldu.

Turnuvaya katılan 1’inci olan Fenerbahçe’ye ve 2’nci olan Hatay’ın Meleklerine kupalarını HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden, 3’üncü olan takım Ormanspor’a Basketbol Şube Sorumlusu Serhat Bayraktar, 4’üncü olan takıma ödülünü HBB Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Özat verdi.

HBB Genel Sekreteri Maden, Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim

HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden ödül törenindeki konuşmasında “Birinci olmak güzel bir duygu ancak burada kaybeden yok sporun herkese kazandırdığı bir sürü şey var. Birbirinden değerli takımları şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Share
584 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?