ÜST REKLAM

logo

reklam

KÜLTÜR ÖĞRENCİLERİ KADINLARI UNUTMADI


Özel Hatay Kültür Eğitim Kurumları Antakya ve Samandağ Lisesi öğrencileri tarafından Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenlediler.

Kültür öğrencileri Antakya’da ve Samandağ’da merkez esnaf ve okullarda bulunan kadınlarımıza üzerinde anma  ve kutlama mesajı olan karanfiller dağıttılar.

Gerçekleştirilen programa çok sayıda öğrenci Antakya Kültür Temel Lisesi sosyal etkinlik uzmanı Fidan Bayırlıoğlu Samandağ Kültür Temel Lisesi Türkçe Öğretmeni Visem Sabırlı katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programında öğrencilerin hazırladığı çeşitli şiirler, kadınları anlatan skeçler ve sunumlar sergilenirken aynı zamanda müzik dinletisi de yapıldı.

Programda konuşan Ali Girişken, bütün kadınların günlerini kutlayarak, kadınlar arasında birlik ve beraberliğin önemini vurguladı ve bu sayede aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını ifade etti.

Düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinin büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade etti ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etti. Son olarak Kültür temel lisesi ve Antakya ve Samandağ Müdürleri çalışan öğretmen ve personellerine çiçek sunarak günlerini kutladılar.

Haber: Aslı Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi

Share
129 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?