ÜST REKLAM

logo

reklam
04 Mart 2019

ÇÖĞÜRLÜ MAHALLESİ SÖZLERİN TUTULMASINI BEKLİYOR

Büyükşehir belediye başkanının mahalleyi ziyaretinde mahalle halkının ısrarla istediği ve başkandan söz aldığı Çınar mevki-Dağdüzü yolu yapılmayı bekliyor.

En son 2018 Ekim ayında Çöğürlü Mahallesi Muhtarı Mehmet DOĞRU büyükşehir belediye başkanını ziyaret etmiş ve mahalle halkının sorunlarını birinci ağızdan aktarmıştı. Mahalle içindeki derelerin ıslahı ile tarlalara çıkan yolların yapılması en acil istekler olarak sunulmuştu. Bu görüşmede büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ sorunların ivedilikle çözülmeye çalışılacağını bildirmiş ve yolla ilgili Fen İşleri Daire Başkanı Nihat TAZEASLAN’I anında aramıştı.


Fen İşleri Daire Başkanı Nihat TAZEASLAN konuya hassasiyetle yaklaşmış mevsim şartlarından dolayı başlanılamayan yola şubat sonunda başlanacağını bildirmişti. Şimdi Çöğürlü halkı tarım arazilerine ulaşımı sağlayan bu yola başlanmasını bekliyor.

Konuyla ilgili konuşan Muhtar Mehmet DOĞRU, daha önce ölümlü kazaların yaşandığı ve sadece arazi araçlarının kullanılabildiği yolun hem iş güvenliği hem de köy ekonomisi açısından en kısa sürede yapılmasını beklediklerini belirtti.

Share
1914 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?