ÜST REKLAM

logo

reklam

BORAN BİSİKLET KULÜBÜ’NDEN ANLAMLI TUR


Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Başkanı Özlem Fırıncıoğulları Berrak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenledikleri bisiklet turu etkinliğiyle ilgili bir açıklamada bulundu.

Berrak açıklamasında; “Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Açılışının ve 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk bayramımızın  99. Yılı Münasebetiyle düzenlediğimiz geleneksel“Bisiklet Turu şenliği etkinliğimiz Minik, Çocuk ve Gençlerimizin Yoğun ilgi ve katılımına mazhar olmuştur.

23 Nisan 1920’de Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilen ve UNESCO tarafından Çocuk yılı ilan edilerek uluslar arası bir nitelik kazanan ulusal bayramımızı miniklerle coşkuyla kutladık.

Bu günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm  silah arkadaşlarını ve  şehitlerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bu etkinliğimizde bize desteklerini esirgemeyen; Samandağ Kaymakamlığı’na, Samandağ Belediyesi’ne Samandağ Emniyet Müdürlüğü ve Yunus Ekiplerine, Mercek Gelinlik’e, Samandağ Amerikan Kültüre, etkinliklerimizi duyuran basın ve gazetecilerimize aynı zamanda katılım gösteren herkese çok teşekkür eder sağlıklı günler dileriz” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
41 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?